Kes kirjutab?

Mis on Ideesahtel?

ideesahtel_ikoon_värviline copyMe usume, et eduka äri ajamine ja sotsiaalse mõju loomine ei ole vastandid, nagu seda sageli arvatakse. Meie siiras veendumus on see, et ettevõtlus on ideaalne tööriist, millega leevendada väga paljusid ühiskondlikke murekohti. Ühtlasi leiame, et positiivse muutuse loomine on ka suurepärane võimalus tulu teenimiseks.

Blogi Ideesahtel on loodud selleks, et koguda kokku näited, mõtted ja tööriistad, mis aitavad vastutustundlikutel ja sotsiaalsetel ettevõtetel ning ka edumeelsetel vabaühendutel majanduslikult jätkusuutlikult tegutseda ja positiivset sotsiaalset mõju suurendada.

Kes kirjutab?

Jana

JanaKukkMinu nimi on Jana Kukk. Alustasin Ideesahtli blogiga 2009. aastal. Täna on minu igapäevategevus on seotud eelkõige turunduse ja teenusedisainiga ärisektoris. Samas, kuna olen üle 10 aasta olnud seotud erinevate kodanikuühenduste ja sihtasutustega, siis minu suur soov on toetada Eesti mittetulundussektori jätkusuutlikkust, tuues äri parimad praktikad üle MTÜde ja sotsiaalsete ettevõtete tegevusse.

Lisaks Ideesahtli blogi pidamisele, nõustan vabaühendusi ja sotsiaalseid ettevõtteid koolituste ja konsultatsioonide raames.

Soovi korral saad minuga kiirelt ühendust jana(ät)ideesahtel.ee